Rezervace Sušárny

Rezervuji si okamžik právě teď a tady kliknutím.
Dito, mám dárkový poukaz a chci přijet! Mrkněte na kalendář tu a vyberete dostupný termín, který vám padne do oka. Pak mi jednoduše napíšete mail na holkaodberounky@gmail.com spolu s kódem a datem.
V cukuletu vám to potvrdím a vy si můžete začít balit batůžek.

Rezervace poukazů probíhají pouze přes email, prosím, nerezervujte si termíny přes rezervační stránky.

 

02

Vzpomínky jsou víc než materiálno. 

Jak to na Sušárně právě vypadá a co čekat?

Sušárna je asi dva kilometry od Křivoklátu, doporučuji přijet autem. Zaparkovat se dá pod kopcem, nahoru už musíte po svých, krpálek má asi 70 metrů. Nečekejte hotel Ritz, je to tu hodně offgrind a offline.

03

DSCF6735DSCF6732

DSCF6699DSCF6705

 

 

 

 

 

 

 

 


V kuchyni najdete plynový vařič a základní potřeby pro přežití jako nádobí, koření, kávu a čaj. Pitná voda se musí nosit, ale nezoufejte, ty první litry vám tam nanosím ještě před příjezdem. V případě delšího pobytu je nakreslený plánek k obecní pumpě, nelekejte se, není daleko.

Je něco lepšího než si večer zatopit v kamnech? A přiložit na první šupu tak moc, že musíte hned větrat? Těžko říct, ale má to větší kouzlo než otočit kohoutkem. Zvlášť když si dřevo nosíte v koši a třísky sekáte sekyrkou od mého táty.

  DSCF6701DSCF6717

Bazarový TONky a kulatý stůl ze starých dubových prken. Dělala jsem jej sama, trochu se kýve. 

 

DSCF6719

Lenošit. Co jiného dělat, když nohy pálí po túře, nebo venku prší. Po žebříku se dostanete do patra, které je k tomu přímo předurčeno. Měkké futony a desítky knížek vybízí k odpolednímu šlofíku.

 DSCF6707

DSCF6711

Toaleta je kompostovací zato s výhledem, sprcha je zatím venkovní záležitost, takže to spíše Wim Hof metoda. Ale čekají tu na vás vtipné podivnosti jako vana nad ohněm, kde si tu sklenku vína vypít chcete.

DSCF6762

 

DSCF6773