FAQ

1. Dito, co je vůbec ta tvoje Sušárna a co od pobytu můžeme čekat?
Celý příběh si můžete počíst tady. A co čekat? Hlavně nečekat hotel Ritz. Očekávejte off grind, offline režim bez signálu, nedokonalosti, křivosti a řešení ve stylu Járy Cimrmana.
A video, jak to tady vypadá, doplním brzy. Zatím se můžete podívat na Instagram.

2. Jak uplatnit dárkový poukaz?
Na zadní straně poukazu je uveden spešl kód. Mrknete na kalendář a vyberete dostupný termín, který vám padne do oka. Pak mi jednoduše napíšete mail na holkaodberounky@gmail.com spolu s kódem a datem.
V cukuletu vám to potvrdím a vy si můžete začít balit batůžek.

3. Kdo je Dita?
Holka z Moravy, která se za srdcem vydala přes republiku k Berounce, kde nakonec zůstala bydlet. Je mi 28 roků a žiju, abych byla. Nejraději bych jedla jenom okurky, ty kyselý obzvlášť, a chodila v lese. A ta černá hrudka je Tobiáš, můj vořech.

 DSCF9845
4. Rezervace
Pobyt v Sušárně si můžete rezervovat skrze odkaz tady. Nebo zakoupením dárkového poukazu a pak postupovat podle bodu 2.

5. Parkování
Parkovat se dá dole u chaty pod kopcem. K chatě je pak nutné dojít pěšky.

6. Elektrika a voda
Elektřina je v chatě na solární panely, zajišťuje hlavní světlo a chod lednice. Také si můžete nabít nutnosti jako telefon. Pitná voda na pozemku není, na začátek pobytu ji přinesu, poté už se musíte s kanystry vydat k pumpě sami.

7. A co děti?
Chata je koncipovaná pro dva dospěláky. Však víte, je ve svahu, je tu jezírko a kamna a plno dalších nástrah. A já se bojím, aby se tu dětem něco nestalo, pak bych to slízla. Pro mé nervy a váš odpočinek, nechte děti raději u babičky. Případně mi napište, nějak to vymyslíme.